Apie mus

Esame rapsų ir grūdų prekybos kompanija, savo veiklą pradėjusi 2005 metais. Mūsų išskirtiniai bruožai - inovatyvumas, patikimumas ir lankstumas klientų poreikiams. Specializuojamės tik šioje srityje, taigi gerai suprantame ūkininkų bei verslo partnerių poreikius. Analizuodami rinkos kainas ieškome būdų, kaip sumažinti kaštus bei pateikti geriausius pasiūlymus rapsų ir grūdų augintojams.

Aktyviai vykdome grūdų, rapsų bei ekologinės produkcijos supirkimą Lietuvoje. Esame sertifikuoti daugiau nei 7 metai. Mes galime pasiūlyti palankiausią kainą grūdų augintojams. Superkame visas išaugintas ir sertifikuotas kultūras. 

Mūsų veiklos principas – operatyvus ir patikimas rapsų ir grūdų supirkimas, atitinkantis kiekvieno ūkininko lūkesčius.

Mes dirbame septyniose pasaulio valstybėse, siekdami garantuoti Jums palankiausias rapsų ir grūdų pardavimo sąlygas.

Mūsų tikslas – užtikrinti geriausią dienos pasiūlymą ūkininkui, kuris AGERONĄ pasirenka savo rapsų ir grūdų supirkėju.

Nevežk nepasitaręs su AGERONA –  pasinaudok galimybe gauti geriausią pasiūlymą!


Susisiekite su mumis

Siųsti

Savitarna

Gauti prisijungimo duomenis Pagalba

Duomenis siųsti:

Siųsti el. paštu
Siųsti telefonu
Atgal Pagalba

Pagalba

Norėdami prisijungti prie savitarnos sistemos pradiniame savitarnos lange spauskite „Gauti prisijungimo duomenis“ ir įveskite mobilaus telefono numerį, kurį nurodėte pirkimo – pardavimo sutartyje. Netrukus į savo telefoną gausite prisijungimo prie www.agerona.lt savitarnos sistemos duomenis. 


Kilus nesklandumams, kreipkitės į UAB Agerona atstovą el. paštu ts2@agerona.lt arba tel. +370 611 47997

Atgal Gauti prisijungimo duomenis

SMS prenumerata

Siųsti

Krovinio pervežimas

Užsakyti

PRIVATUMO POLITIKA

Naudodamiesi šia interneto svetaine Jūs duodate savo sutikimą įmonei UAB “Agerona”, 300118763 rinkti ir naudoti Jūsų Asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje Privatumo politikoje. UAB “Agerona”, 300118763 naudoja informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi, atlikdami užsakymus ar siųsdami užklausas mums, tame tarpe: puslapio siltyje “SAVITARNA”, tiekėjai ir klientai gali išsiimti sąskaitas faktūras. Norint prisijungti žmogus turi suvesti prisijungimus, kuriuos jie gauna telefonu arba el.paštu. Plačiau

Sutikti su privatumo politika