Atsiliepimai

Ūkininkas Stasys Stačkūnas Meilūnų kaimas, Biržų rajonas

Kuo UAB Agerona išsiskiria iš kitų supirkimo įmonių?
Su UAB Agerona dirbame jau beveik 5m. Įmonė išsiskiria tęsybomis, tvirtumu, lankstumu, geriausios kainos bei išsivežimo pasiūla.

Ūkininkas Pranas Vyčas, Daujėnų kaimas, Pasvalio rajonas

Ūkininkauti pradėjau 1997 metais. Šiandien turime 800 hektarų žemės. Ūkyje dirba devyni žmonės. Auginame rapsus ir grūdines kultūras, žieminius ir vasarinius kviečius. Pasirinkome Ageroną ir nenusivylėme. Įmonė pasiūlė puikią kainą, parūpino transportą ir paėmė produkciją tiesiai iš mūsų sandėlių.  Agerona laikėsi sutartų sąlygų ir atsiskaitė laiku - ko ūkininkas daugiau gali norėti.

Direktorius Vitalijus Kulšė, ŽŪB „Minija”, Daugėdų kaimas, Rietavo seniūnija

ŽŪB „Minija“ – mišrus ūkis. Dirbame 1500 hektarų žemės, auginame grūdus, rapsus, kukurūzus. Apie Ageroną negaliu pasakyti nieko blogo – laikosi žodžio, atsiskaito ir išsiveža tvarkingai. Kiek kartų jiems pardavėm, viskas tenkino – ir kainos, ir atsiskaitymas.

Ūkininkas Romualdas Misevičius, Ločerų kaimas, Biržų rajonas

Visą laiką supirkėjo pasirinkimas buvo didžiulis galvos skausmas. Ko gero dauguma ūkininkų yra patyrę nusivylimą, buvę apgauti. Pradėjus dirbti su Agerona visi rūpesčiai dėl realizacijos dingo: superka mus tenkinančiomis kainomis, išsiveža savo transportu ir, visų svarbiausia, atsiskaito laiku.

Ką pasakytumėte kitiems ūkininkams užklausus, ar verta dirbti su Agerona?
Be abejo verta dirbti su Agerona, šiais metais dirbsime tik su Agerona.

Savitarna

Gauti prisijungimo duomenis Pagalba

Duomenis siųsti:

Siųsti el. paštu
Siųsti telefonu
Atgal Pagalba

Pagalba

Norėdami prisijungti prie savitarnos sistemos pradiniame savitarnos lange spauskite „Gauti prisijungimo duomenis“ ir įveskite mobilaus telefono numerį, kurį nurodėte pirkimo – pardavimo sutartyje. Netrukus į savo telefoną gausite prisijungimo prie www.agerona.lt savitarnos sistemos duomenis. 


Kilus nesklandumams, kreipkitės į UAB Agerona atstovą el. paštu ts2@agerona.lt arba tel. +370 611 47997

Atgal Gauti prisijungimo duomenis

SMS prenumerata

Siųsti

Krovinio pervežimas

Užsakyti

PRIVATUMO POLITIKA

Naudodamiesi šia interneto svetaine Jūs duodate savo sutikimą įmonei UAB “Agerona”, 300118763 rinkti ir naudoti Jūsų Asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje Privatumo politikoje. UAB “Agerona”, 300118763 naudoja informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi, atlikdami užsakymus ar siųsdami užklausas mums, tame tarpe: puslapio siltyje “SAVITARNA”, tiekėjai ir klientai gali išsiimti sąskaitas faktūras. Norint prisijungti žmogus turi suvesti prisijungimus, kuriuos jie gauna telefonu arba el.paštu. Plačiau

Sutikti su privatumo politika